0546995761

החלקה אורגנית

שיער טבעי הוא מדהים ללא ספק. התהילה המתריסה בכוח הכבידה של תלתלי האפרו, הקופצניות של תלתלים בריאים, המראה השובב של הבקבוקים ויתר הלוקים של כל אישה הם כל כך ייחודיים ששיער טבעי הוא כמו אביזר שיקי במיוחד.
למרות שיש הרבה סגנונות לשיער טבעי, נשים רבות בוחרות דווקא בפתרון עיצוב סטנדרטי להפליא – החלקה. הפתרון לכל בעיות עיצוב השיער שלך – החלקת שיער
יישור תלתלים בחום זה נחמד, כל עוד את לא צריכה לעשות את זה באופן קבוע. אם את פתוחה להחלקת השיער שלך באמצעות מניפולציות קצת יותר רציניות, התותחים הכבדים יוצאים החוצה. זה המקום להבהיר, שאת לא צריכה לחשוש מהחלקת השיער שלך. תשמחי לגלות שלא מעט סטייליסטים ומעצבי שיער מעודדים נשים להחליק את השיער, במיוחד לאור העובדה שיש כיום שיטות מתקדמות שמעניקות תוצאה מרהיבה ומשביעת רצון מבלי לפגוע בטיב השערה.

החלקה אורגנית
החלקה אורגנית
החלקה אורגנית
החלקה אורגנית
החלקה אורגנית
החלקה אורגנית

למה כדאי לך להחליק את השיער?
החלקת שיער מאפשרת לך להעריך מחדש את השיער שלך. זה נותן לך הזדמנות לבחון את בריאותו האמיתית של השיער וחושף אזורים פגומים כמו קצוות מפוצלים שיער שביר ונזקים שונים. אם יש לך תלתלים, כל מה שאת רואה זה נפח. בעזרת החלקת שיער את יכולה לראות הרבה יותר מזה.
החלקת שיער קבועה מאפשרת לך לקבוע תוכנית תחזוקה טובה יותר ולפתור בקלות כל סבך או קשר בשיער, כך שכל שערה תקבל טיפול טוב ולא תוזנח.
יתרון נוסף שתרוויחי מהחלקת השיער שלך הוא, שתחסכי הרבה מאוד זמן בסידור השיער מידי בוקר. החלקת שיער קבועה מבטיחה לך מראה מסודר וחלק, כך שלא תצטרכי להתעכב בשום מצב.
החלקות שיער מומלצות
טיפולי ההחלקה השונים עשויים להשתנות ביעילותם ובתופעות הלוואי שלהם. לפיכך, עליך לבחור את החלקת השיער שהכי מתאימה לך בהתאם לשיקולים הבאים:
סוג השיער שלך – ההיגיון כאן פשוט, ככל שהשיער שלך מתולתל יותר, כך את צריכה להשקיע יותר מאמץ כדי להחליק אותו באופן מושלם.
התוצאה שאת רוצה להשיג – אם את פשוט רוצה לרכך את הגלים בשיער שלך ולהוסיף תחושה ומראה כלליים של חלקות, את עשויה למצוא פתרונות יעילים ופחות מזיקים. באופן כללי, כמה שפחות כימיקלים כך עדיף. לשם כך, כדאי לך לשקול החלקת שיער אורגנית.
מצב בריאות השיער שלך – נהוג לחשוב שרק מי שיש לה שיער חזק ובריא יכולה ליהנות מכל סוגי ההחלקות. אולם, הנחה זו היא שגויה. למרות שבאופן גורף, ההחלקה האורגנית מתאימה לכל מי שיש לה שיער פגום או שביר, יש לבחון כל מקרה לגופו ולהתייעץ עם מעצב השיער שמתמחה בהחלקות שיער, אפרים ארבוב, כדי לדעת איזה סוג החלקה מתאים לכל לקוחה.
תקציב – החלקה איכותית יכולה לעלות לא מעט, אך לצד ההוצאה הזו, חשוב לקחת בחשבון את עלות המוצרים המשלימים, ואלו שנחוצים לתחזוקת השיער ושמירה על איכותו.
אנשי מקצוע – מכיוון שיש סיכון לפגיעה בשיער שלך, זכרי לחפש מומחה להחלקת שיער שיבצע את העבודה.
תסרוקות שתרצי לעצב – חשבי על האופן שבו תרצי לעצב את השיער ועל המראה שאת רוצה להשיג.
בין אם את בוחרת להחליק את שיערך לשם שינוי או לאמץ את המראה החלק באופן קבוע, הקפידי לתת עדיפות לבריאות השיער ובחני איך את מרגישה עם הטיפול שאת עתידה לעבור. למידע נוסף את מוזמנת להתייעץ עם מעצב השיער המתמחה בתחום ההחלקות בישראל או להמשיך לקרוא את המדריך שהכנו לך בנושא זה.
המשיכי לקרוא וגלי את החלקות השיער הפופולריות שיש כיום.
החלקה ברזילאית
החלקה ברזילאית מכונה גם החלקת קראטין. מקורה בברזיל, ולכן קל להבין מדוע היא כל כך יעילה עבור נשים עם שיער מקורזל.

שיטת ההחלקה מבוססת על חומר הקראטין, שמכיל חומרים שונים, ביניהם חלבון מיוחד שעוטף את השערה, מחליק את קטיקולת השיער ומבטל את הקרזול. שיטת ההחלקה הזו מבטיחה לשמור על בריאות השיער ולא פוגמת במבנה השערה.

החלבון שעוטף את השערה, המכונה פורמלין, ממשיך לתת את אפקט ההחלקה עד שהוא מתפרק לאחר כ- 3 חודשים, אך יש בו חיסרון מאוד בולט – הוא מוגדר כחומר מסרטן. מכיוון שמלאכת החלקת השיער מצריכה שימוש בחום, שגורם לפורמלין להתאדות, הן כאשר מבצעים את פעולת ההחלקה עצמה והן כאשר מייבשים אותו עם פן, הרבה מעצבי שיער נמנעים מעבודה עמו.

חשוב לדעת – אם במהלך החלקת שיער את סובלת מצריבה בעיניים ובגרון, זה עלול להיות בשל אידוי פורמלין. השפעת הפורמלין מזיקה מאוד, ומומלץ להימנע מהשימוש בו יחד עם חום.

החלקה יפנית
החלקה יפנית היא בין ההחלקות הכי מועילות וחזקות שיש. זו החלקת שיער קבועה, שיש לחדש רק כאשר צומח שורש חדש. עם זאת, חשוב להבהיר, ששיטת ההחלקת הזו מכילה כימיקלים מאוד חזקים, יותר מאלו שמשמשים בטיפול החלקת שיער באמצעות קראטין.

החלקת שיער יפנית למעשה משנה את המבנה הכימי של השיער על ידי שבירת הקשרים הטבעיים שלו ויישור שלו מחדש. החלקת שיער יפנית אומנם יעילה מאוד למי שיש לה שיער מקורזל או מתולתל, וכן למי שרוצה לקבל אפקט החלקה קבוע, אך חשוב לשקול, האם מוכני לשאת בהשלכות שלה.

מהסיבות שצוינו לעיל, החלקת שיער יפנית מתאימה פחות למי שסובלת משיער שביר או פגום. כמו כן, מי שיש לה שיער גלי, עלולה לגלות שקע נראה לעין באזור של הצמיחה המחודשת. הבשורה הטובה היא, שבאמצעות חידוש ההחלקה ניתן להעלים אותו ולשמור על מראה שיער חלק ונעים למגע.

דבר נוסף שחשוב לזכור הוא, שמרגע שעושים החלקה יפנית אין דרך חזרה. משמעות הדבר היא, שזו התסרוקת היחידה שניתן יהיה לעשות, שכן שימוש במכשירים לתלתול וסלסול השיער יפגעו בו עוד יותר וישברו את השערה.

החלקה יפנית – מחיר

חשוב לדעת, שטיפול החלקה יפנית כולל הוצאות עבור ההחלקה עצמה, אך גם עבור החלקות נוספות שנדרש לעשות בהמשך, כאשר השורש צומח. כמו כן, יש לרכוש מוצרים ספציפיים לשמירה על בריאות השיער ולטיפוח השערה.

המחירים עבור החלקה יפנית נעים בין 1,200 ₪ ל- 2,500 ₪. מעצבים שמתמחים בהחלקות עשויים לדרוש יותר מזה. אולם, אם קיבלת הצעה מתחת למחירון הזה, סביר להניח שהמעצב עתיד להשתמש בחומרים פחות איכותיים, שעלולים לפגוע בשיער שלך, וייתכן שלא תזכי לראות את התוצאה שלה את מייחלת.

את מוזמנת לקבל הצעת מחיר להחלקה יפנית אצל מעצב השיער אפרים ארבוב, המוביל בתחום החלקות שיער בישראל.

החלקת קראטין ללא פורמלין
כאמור לעיל, החלקת קראטין כוללת פורמלין, שהוא חומר מסרטן. נשאלת השאלה, האם ניתן לנטרל את החומר הזה, כך שניתן יהיה ליהנות ממראה חלק ונעים למגע ללא הסכנות הבריאותיות שבכך?
לשם כך פותחו שיטות החלקת שיער מתקדמות, שעושות שימוש במינונים נמוכים של פורמלין.
שיטת החלקה חדשנית החליפה את הפורמלין בחומצה גליאוקסילית, שמאפשרת ליהנות מאפקט ההחלקה ללא הסכנות הבריאותיות שכרוכות בהחלקת שיער קראטין, תוך שמירה על בריאות השיער.
החלקה אורגנית לשיער דליל
החלקה אורגנית היא הפתרון האידאלי לכל אישה שרוצה להחליק את שערה וסובלת משיער דליל או שביר או מנשירת שיער. מכיוון שההחלקה האורגנית נקייה מחומרים כימיים, היא מבטיחה לשמור על השערה ולא לפגוע בה כלל. מסיבה זו נשים רבות, גם כאלו שלא סובלות משיער דליל, בוחרות לעשות החלקה אורגנית.
החלקה אורגנית לשיער אתיופי
החלקה אורגנית יעילה מאוד גם לשיער מאוד מקורזל, כזה שמאפיין את בנות העדה האתיופית. למעשה, רבות מבקשות ליישם דווקא את שיטת ההחלקה הזו על השיער שלהן, מכיוון שהיא מספקת תוצאות מדהימות, מראה חלק ומגע משי לשיער, וכל זאת מבלי לפגוע באיכות ובבריאות השערה, כך שניתן גם ליישם החלקות חוזרות עם צמיחת שורשים חדשים ללא כל חשש.
החלקה אורגנית ביתית
החלקה אורגנית ביתית מאפשרת לך לחסוך הרבה מאוד כסף, וליהנות ממראה שיער חלק ונעים למגע מבלי לצאת מהבית או לבלות זמן ממושך אצל מעצב השיער.
קיימים היום מבחר תכשירים של חברות מוכרות יותר או פחות בתחום החלקות השיער, והבחירה לעשות את זה לבד בבית היא זכותך. עם זאת, יש מספר נקודות שחשוב לשים לב אליהן על מנת להימנע מאסונות ולהבטיח את התוצאה הטובה ביותר:
בחרי במוצר של חברה מוכרת, שמוטבע עליו אישור של משרד הבריאות.
הימנעי ממריחה של החומר בצמוד לשורש השערה.
החלקה ביתית מסוגים שונים מצריכה פעולות שונות. יש החלקות שצריך להישאר איתן 3-4 שעות, ואילו אחרות ידרשו ממך חצי שעה בלבד. הקפידי לקרוא היטב את הוראות היצרן לפני שאת מתחילה בטיפול.
הקפידי להשתמש בכפפות חד פעמיות, והצטיידי בציוד מתאים כמו מסרק למריחת חומר ההחלקה, מחליק שיער, פן לייבוש השיער, מסכה טבעית לחפיפה ועוד.
התייעצי עם מעצב שיער מיומן שמתמחה בטיפולי החלקת שיער כדי להבטיח טיפול נכון ואיכותי.
אפרים ארבוב הוא מעצב שיער מנוסה, המתמחה בתחום החלקות שיער. להמלצתו, כדאי להימנע מהחלקות השיער הביתיות מכל הסוגים, שלרוב לא מספקות תוצאה טובה כמו זו שניתן להשיג על ידי טיפול אצל מעצב שיער מקצועי ומיומן שמתמחה בתחום החלקות שיער. כמו כן, הוא מזהיר מפני מוצרים שלא מאושרים על ידי משרד הבריאות או מפני תאונות ביתיות, שעלולות לקרות משימוש לא נכון במוצרים, יישום לא נכון ועוד.
החלקה אורגנית פרו אדיקשן או Hyloren – Mon platin?
לא מעט נשים ומעצבי שיער אוהדים את החלקת השיער מבית פרו אדיקשן – החלקת השיער האורגנית שמספקת תוצאות מרשימות. אולם, ניסיוננו לימד אותנו, שהחלקת השיער Hyloren מביאה לשביעות רצון גבוהה יותר בקרב הלקוחות. פרט לעובדה שהיא מספקת תוצאה איכותית ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג בתחום החלקות השיער, היא קלה מאוד ליישום, נקייה מפורמלין לחלוטין, עומדת בתקנים המחמירים של משרד הבריאות והתגובות של הלקוחות מדברות בעד עצמן.
יחד עם מוצרים משלימים ניתן להבטיח מראה שיער חלק וזוהר עם מגע עדין ונעים לאורך זמן, אך חשוב מכל, לבחור במעצב שיער שמתמחה בתחום החלקות שיער ובעל מוניטין מוכח.
אפרים ארבוב הוא בין המובילים בתחום החלקות השיער בישראל. אם יש לך התלבטות או שאלה באשר לכל סוג של החלקה, את מוזמנת ליצור קשר או להגיע לפגישת ייעוץ.

החלקה אורגנית חוות דעת
מבחינה בריאותית החלקה אורגנית עדיפה, הן עבור מעצב השיער והן עבור הלקוחה. הימנעות מחשיפה לפורמלין והשפעותיו המזיקות מסייעת למעצב השיער לשמור על בריאותו ולהבטיח לקהל הלקוחות שלו טיפולים בטוחים ונטולי סיכונים. זה בגדר האחריות המקצועית שלו, ולכן הוא מחויב לכך.
עם זאת, חשוב להבהיר, שלמרות התוצאות המדהימות שמעצבי שיער מיומנים מצליחים להגיע אליהם, גם עם שיער מקורזל מאוד, החלקת שיער ללא פורמלין עמידה פחות מהחלקת שיער קראטין שמכילה פורמלין. לכן, בבחירת מעצב שיער לצורך טיפול החלקת שיער, מומלץ לאסוף המלצות מנשים שעברו את הטיפול בעצמן ולתת רק למעצב מיומן ומקצועי לבצע החלקת שיער ללא פורמלין, או מכל סוג שהוא.

החלקה אורגנית מחיר
פרט לכך שתבטיחי לעצמך טיפול בטוח שלא יסכן את בריאותך, יתרון נוסף שתרוויחי מטיפול החלקת שיער אורגנית הוא המחיר. החלקת שיער אורגנית זולה ביחס להחלקות האחרות, ומחירה יכול לנוע בין 700 ל- 1,200 ₪. כמובן שגם כאן, מעצבי שיער שמתמחים בסוג זה של החלקת שיער, בעלי מוניטין, וכאלו שיודעים לספק תוצאה מושלמת לאורך זמן עשויים לגבות ממך יותר.
לקבלת הצעת מחיר את מוזמנת ליצור קשר עם המומחה להחלקות השיער אפרים ארבוב. יש לך שאלות נוספות, אנחנו כאן כדי לתת לך מענה ולהסיר כל ספק מליבך.
החלקה אורגנית משרד הבריאות
מכיוון שטיפול החלקה אורגנית אינו מכיל פורמלין או חומרים מסוכנים אחרים, הוא מאושר על ידי משרד הבריאות. בחירה בסוג זה של החלקת שיער מבטיחה טיפול בטוח ללקוחה ולמעצב השיער, אך כדאי לעשות אותו רק אצל מעצב שיער שמתמחה בטיפולי החלקת שיער אורגנית, זאת בכדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר, המראה המושלם ועמידות לאורך זמן.
על מנת להבטיח שאת מקבלת את הטיפול הטוב ביותר, תוכלי לבקש ממעצב השיער שלך לראות את האריזה של חומר החלקת השיער לפני שמתחילים את הטיפול. אם יש אישור של משרד הבריאות על גבי האריזה, את יכולה לדעת שאת בידיים טובות.

החלקה אורגנית בהריון
כל עוד לא מצוינת אזהרה של משרד הבריאות על גבי האריזה, ניתן לעשות החלקה אורגנית גם לנשים בהריון. עם זאת, מומלץ לבצע את ההחלקה לא יאוחר מהטרימסטר השני. אף על פי שלא נעשו מחקרים בנושא ולא ידוע על מקרים שאירעו, ההמלצה הכללית היא לבצע החלקה אורגנית עד לחודש השישי, או לכל המאוחר, עד לחודש השביעי.

 


צבע אחרי החלקה אורגנית
מאחר וטיפול החלקה אורגנית לא מכיל חומרים כימיים והוא לא משנה את מבנה השערה, אין כל מניעה לצבוע את השיער, אפילו מיד לאחר יישום ההחלקה.
אם עשית החלקה אורגנית בשיער ואת רוצה לקבל מראה משודרג, תוכלי לאחר טיפול מסיכה וחפיפה שמתבצעים בתום טיפול החלקת השיער, ליישם גוונים או צבע מלא כדי שתהיי שביעת רצון ומאושרת מהתוצאה הסופית.

החלקה אורגנית חסרונות
נדגיש, שהחלקה אורגנית היא ההחלקה המועדפת כיום בקרב מעצבי השיער. עם זאת, על מנת שהתוצאה תעמוד בציפיות שלך, חשוב להדגיש, שהחלקה אורגנית אורכת יותר זמן מהחלקת קראטין, גם עבור חידוש השורש בלבד. ההחלקה עלולה להבהיר מעט שיער צבוע או לשנות את הגוון של גווני פלטין (בלונד אפור), אך זה משהו שניתן לתקן מיד בתום הטיפול על ידי צביעה מחדש.

 


החלקה משקמת
החלקה משקמת היא טיפול מיוחד, שנועד לחזק את השערה ולחדש את מראה השיער באופן כללי.
החלקה משקמת כוללת חומר שמכיל ויטמינים ומינרלים חיוניים. הם מספקים הזנה לשיער, מחזקים אותו ומחדשים את המראה שלו, כך שבסוף התהליך השיער זוהר, נעים ויפה יותר.
קיימות מגוון החלקות משקמות, חלקן מכילות קראטין, ואחרות אורגניות ומורכבות מחומרים טבעיים בלבד. ההמלצה הכללית כיום היא לבחור בהחלקה משקמת אורגנית כדי להשיג תוצאה איכותית ולשמור על איכות השערה לטווח הארוך.

החלקה צרפתית או אורגנית
החלקה צרפתית אומנם עשויה מחומרים טבעיים בלבד, אך להבדיל מטיפול החלקה אורגנית, היא מכילה סרמידים, שזה חומר שחודר לשערה וגורם לכל תלתל או קרזול להתיישר. מסיבה זו היא מספקת תוצאה איכותית קבועה, שלא ניתן לשנותה.
איכות ההחלקה האורגנית וההחלקה הצרפתית זהה. אולם, אפקט ההחלקה של ההחלקה האורגנית פוחת לאחר מספר חודשים, ואילו ההחלקה הצרפתית בהקשר זה דומה להחלקה היפנית – מרגע שעושים אותה אין דרך חזרה.
אם את רוצה תוצאה קבועה וחידוש של שורש השערה, החלקה צרפתית עשויה להיות פתרון טוב, יעיל ובטוח עבורך. לעומת זאת, אם את רוצה להשיג אפקט החלקה זמני, ייתכן שההחלקה האורגנית תתאים לך יותר.

החלקת שיער טבעית
בעבר נהוג היה ליישם החלקות שיער בדרכים טבעיות, שכללו תכשירים שנרקחו באופן ביתי. השיטות הללו אומנם תרמו למראה זוהר ולחיזוק השיער, אך אפקט ההחלקה לא האריך ימים.
גם כיום ניתן לרכוש תכשירים רבים להחלקת שיער טבעית. בדרך כלל הם מכילים חומרים טבעיים כמו משחת ביצים, שמן זית, חלב קוקוס, דבש, מיץ לימון, חלב ושמנים נוספים. מכיוון שהמוצרים הללו מכילים חומרים טבעיים בלבד, הם מבטיחים לשמור על איכות השערה ולא לפגוע בה או לשנות את ההרכב הכימי שלה.
אפרים ארבוב ממליץ להתייעץ עם מעצב שיער מומחה לפני יישום כל שיטת טיפול, גם אם היא טבעית, וכמובן שלא להתנסות ברקיחת מוצרים ביתית ללא ידע בתחום.

נשירת שיער אחרי החלקה אורגנית
נשירת שיער היא תהליך טבעי שקורה כל הזמן. אם את סובלת מנשירת שיער משמעותית, מומלץ להתייעץ עם מעצב שיער כיצד לטפל בבעיה. יש תכשירים כמו שמפו ומסכות שונות שיכולים לסייע לך בכך.
חשוב לציין, שהחלקה אורגנית לא יכולה לגרום לנשירת שיער, מכיוון שהיא לא פוגעת בשערה ולא משנה את ההרכב הכימי שלה. לכן את יכולה להיות רגועה ולעשות את הטיפול בראש שקט, כל עוד בחרת במעצב שיער מיומן שמתמחה בטיפולי החלקת שיער.
אפרים ארבוב הוא מומחה לטיפולי החלקת שיער מכל הסוגים. עם ניסיון רב שנים ומאות לקוחות מרוצות הוא יצר לעצמו מוניטין של איש מקצוע מהמובילים בתחום בישראל.
למידע או לפרטים נוספים על החלקות שיער את מוזמנת להגיע או ליצור קשר. כאן תקבלי מענה מושלם לכל שאלה או התלבטות.

אורלי לביא
אורלי לביא
2023-07-28
ספר מקצועי, איש נעים, עדין ורגיש. תספורת חוויה
נועה אטיאס
נועה אטיאס
2023-07-13
חפיפה מעולה, תספורת לתלתלים קלילה ויפה, מספרה נקייה ושקטה. חוויה טובה
מור נגר
מור נגר
2023-07-03
עבודה מקצועית ויסודית!!!
shiri feinstein
shiri feinstein
2023-06-30
אפרים ספר סופר מקצועי, מקסים, אדיב. אני מאוד נהנית לבוא אליו כל פעם מחדש
ana ana
ana ana
2023-06-20
מקצועיות, אווירה נעימה ומוזיקה טובה. 😊. יצאתי משם עם בלונד מושלם . בכל פעם התוצאות מעבר לציפיות. ממליצה בחום. ❤️
Arik Danino
Arik Danino
2023-06-18
ספר מעולה, אדם נעים, המקום מטופח ויפה, האווירה מאוד נעימה, מחירים נוחים. מומלץ!
Nina Laut
Nina Laut
2023-06-14
I came to Efraim with my kids to donate hair, which he was supposed to cut straight line and that's free of charge- spoke to him in advance . He decided to make some small changes and then charged me for 3 simple haircuts 550nis. We've spoken before about straight line for donation and it's free! He denied ever speaking about it. Appeared he doesn't have experience in kids' haircuts so it took a long time, and my kids lost patience, I didn't want to argue in front of them, so just paid and left. Will never go there again.
Yehonatan Haim Orbach
Yehonatan Haim Orbach
2023-06-08
באמת ספר טוב חיפשתי ספר טוב באזור ואז הגעתי אליו וואלה הופתעתי
Avner TV
Avner TV
2023-05-31
מקצועי. יחס אישי נהדר. מחירים נוחים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support